ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
M3hm3t©
Moderatör
Moderatör

M3hm3t©

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ Img_left250/250Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ Img_left250/250Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ Empty_bar_bleue  (250/250)

Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ Vide
MesajKonu: Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ EmptyCuma Ekim 30 2009, 12:21

* *

Uyanık Bar'da kilitli kaldım - Yüksel AYTUĞ 661199321250

Perşembe gece yarısına doğru FOX'ta rastladım yeni programa... Adı Uyanık Bar... Serhat Mustafa'yı tanıttı dış ses önce. Yani nam-ı diğer Serji'yi... Sonra reji "Yayındayız" komutuyla programı başlattı. Mustafa'nın amacı; kapağı televizyona atıp, program yapmakmış. Bunun için de ünlülerin uğrak yeri olan bir bara takılırmış. Kameralar her yere konuşlanmış. Hepimiz bu oyunun bir parçasıymışız. Bundan sadece Serji'nin haberi yokmuş... Külliyen yalan tabii... Olan biteni canlı yayında izliyoruz ama her şey önceden kurgulanmış hissi veriyor açık açık... Serji'yi dakikalar boyunca Dolunay Soysert'e kocası Sinan Tuzcuoğlu'nun yanında kur yaparken izledim. Serji arada bir barın tuvaletine gidiyor, oradaki aynada sözde kendisi ile konuşuyor, sonra bar sohbetine kaldığı yerden devam ediyordu. Dolunay Soysert ile Sinan Tuzcuoğlu da bu garip adama tahammül etmeye çalışıyorlardı. Olan bitene hiçbir anlam veremememe karşın, başka bir kanala geçemediğimi ve izlemeye devam ettiğimi fark ettim. Endişelendim... Köşesinden "Bilinçli televizyon tüketicisi olun. Tercihinizi kullanın. Kumandanıza hükmetmeyi bilin" diye bas bas bağıran bir televizyon eleştirmeni olarak acaba ben de mi ekran karşısında fazla kalmaktan şuurumu yitirmiştim. Yoksa ben de mi "robotik izleyicilerden" biri haline dönüşmüştüm? Ama olmuyordu işte, kopamıyordum... Salı gecesi onu bu kez Levent Ülgen ve Arnavutluk'tan çıkıp, dünya güzeli olan bir afetle beraber yine bar sohbetinde izleyince iyice paniğe kapıldım. Programdan kopamıyordum bir türlü... Serji'nin garip bir çekim alanı olduğuna hükmettim. Tıpkı Okan Bayülgen'e alışmaya çalıştığımız o ilk günlerdeki gibi... Anlamıyor, onaylamıyor, hatta nefret ediyor ama izlemeye devam ediyordum. Sanki barın kapısı üzerime kilitlenmişti. Eminim, izleyince siz de benimle benzer duygulara kapılacaksınız. Ve yine eminim ki, Serji "keşfedildikten" sonra ekranın yeni fenomeni olacak. Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim. Barda herkes meyve suyu içiyordu. Eee, mönüyü RTÜK hazırlayınca, böyle oluyor işte...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yüksel AYTUĞ

ForumEDİTÖR NOTU;
GERÇEKTEN 10 NUMARA PROGRAM
izlemenizi Tavsiye ederim. özellikle sunucunun soylediği ara ara yabancı şarkılar
bile programı götürmeye yeter.
birde programın kendi müziği çok güzel. eskiden program içindede çalınırdı yada bitiminde full olarak ama artık nedense sadece sözsüz müzik olarak veriliyor.belki telif sorunu yaşıyor olabilirler her neyse bir gününüzü ayırın ve bir şans tanıyın.
* *

http://www.foruma.liyiz.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası