ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
D-U-M-A-N
Yeni Üye
Yeni Üye

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş Img_left250/250Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş Img_left250/250Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş Empty_bar_bleue  (250/250)

Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş Vide
MesajKonu: Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş EmptySalı Ara. 22 2009, 16:55

* *
Ferrari patronu Luca di Montezemolo, dün Michael Schumacher ile konuştuğunu ve Alman pilotun büyük ihtimalle gelecek sene Mercedes-Benz ile Formula 1'e döneceğini söyledi.

Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş Michael-schumacher-face-2

Daha önce Schumacher'in Mercedes-Benz ile yarışması durumunda zorluk çıkarmayacağını belirten Montezemolo, Çarşamba günü Abu Dhabi'den beri ilk kez Alman pilot ile konuştuğunu söyledi;

"Onunla Abu Dhabi'den beri ilk kez dün (Çarşamba) konuştum. Dün beni aradı ve çok, çok büyük bir ihtimalle yarışacağını söyledi. Tabi daha %100 ihtimal değil, bana aynen böyle söyledi."

Montezemolo, ayrıca konuştuğu Schumacher'in kendi bildiği kişi değil, 'yeni biri' olduğunu da ekledi;

"Gerçek Michael Schumacher bana kariyerini Ferrari'de noktalayacağını söylemişti."

Bununla birlikte Autosport'un öğrendiğine göre ise Schumacher Mercedes-Benz ile anlaştı, ancak yarışması için öncelikle boynunun F1 için %100 hazır olduğuna dair tıbbi raporlar gerekiyor.

ALINTIDIR
* *

Schumacher, Montezemolo'ya yarışacağını söylemiş

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası