ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Joao Alves Sözleşme İmzaladı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
M3hm3t©
Moderatör
Moderatör

M3hm3t©

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Joao Alves Sözleşme İmzaladı Img_left250/250Joao Alves Sözleşme İmzaladı Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
Joao Alves Sözleşme İmzaladı Img_left250/250Joao Alves Sözleşme İmzaladı Empty_bar_bleue  (250/250)

Joao Alves Sözleşme İmzaladı Vide
MesajKonu: Joao Alves Sözleşme İmzaladı Joao Alves Sözleşme İmzaladı EmptyC.tesi Ocak 23 2010, 17:46

* *
Joao Alves Sözleşme İmzaladı...

Joao Alves Sözleşme İmzaladı B_5977_b

Yeni transferimiz Joao Alves bugün Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası'nda düzenlenen imza töreni ile kendisini sezon sonuna kadar Galatasaraylı yapan sözleşmeyi imzaladı.
Basın toplantısına yeni transferimiz Joao Alves’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yalçındağ ve eski futbolcumuz Öner Kılıç da katıldı.
Basın toplantısında ilk olarak söz alan Yönetim Kurulu üyesi Murat Yalçındağ, Önemli bir ismi Galatasaray’a kazandırdıklarını belirterek, “Alves kendisini Avrupa’da kanıtlamış genç bir arkadaşımız. Kendisini takımımıza kazandırdığımız için mutluyuz” dedi.
Murat Yalçındağ, bu transferin gerçekleşmesinde büyük katkıları olan Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel’e de teşekkür etti.
Öte yandan Murat Yalçındağ, Manchester City ile sezon sonu için bonservisi alma konusunda bir anlaşma yapmadıklarını belirterek, transfer için de teknik heyetin raporuna göre hareket ettiklerini ifade etti.
Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplayan Joao Alves şunları söyledi: “Haldun beyle yaptığımız ilk toplantıda kendisinden çok sıcak bir ilgi gördüm. Bu durum transferin gerçekleşmesin çok etkendi. Galatasaray büyük bir kulüp, büyük bir taraftara sahip… Bu da bir diğer etkendi” dedi.
Galatasaray’da sezon sonuna kadar kiralık olarak forma giyecek olan Joao Alves sezon sonundaki durumu ile ilgili olarak, “Galatasaray’da sezon sonuna kadar kiralığım. İlk geldiğim gün taraftarların bana olan ilgisi ve takımın bana yaklaşımı benim motive etti. Kendimi çok iyi hissetim” diye konuştu.
İngiltere’de uyum sorunu yaşayıp yaşamadığı yönünde gelen soruyu, Joao Alves, “Brezilya ve Rusya kariyerim çok iyiydi. İngiltere’de de tam anlamıyla adaptasyon problemi çektiğimi söylemem. Eski takım arkadaşım Elano da burada. Burada da bu tip problemler yaşayacağımı düşünmüyorum” sözleriyle yanıtladı.
Joao Alves, fizik olarak hazır olduğunu belirterek, "Sadece üç gün ara vermiştim antrenmanlara, iki gündür antrenmanlara çıkıyorum. Fizik olarak hazırım” dedi.
Eski futbolcumuz Öner Kılıç ise böyle bir transferin gerçekleşmesini sağlayan Başkan Adnan Polat ve transfer sihirbazları olarak nitelendirdiği Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ’a teşekkür etti.
Daha sonra Joao Alves basın mensuplarının önünde kendisini Galatasaraylı yapan sözleşmeyi imzaladı.
Bu sezon giyeceği 32 numaralı formasını Joao Alves’e veren eski futbolcumuz Öner Kılıç, “Yeni transferimiz Jo’ya ya bizler için kutsal olan Galatasaray formasını veriyorum. Jo’nun Galatasaray’a çok büyük katkıları olacağını düşünüyor ve formayı ona emanet ediyorum” dedi.
Öner Kılıç’tan 32 numaralı formasını alan Joao Alves, basın mensuplarına yeni forması ile poz verdi.
Ayrıca Murat Yalçındağ, Joao Alves’e GS+bonus kredi kartını ve GSMobile hattını takdim etti.

Joao Alves Sözleşme İmzaladı B_5b17f5fa967a0410d67d16443ade2a4b

Joao Alves Sözleşme İmzaladı B_ce27709b648a35357c19c894d6b4da97

Joao Alves Sözleşme İmzaladı B_714903fb571fc55de1efc93c26690bd1

Joao Alves Sözleşme İmzaladı B_04a85a1b47546af7c2f8ba3eeed545b6

Joao Alves Sözleşme İmzaladı B_70315cc5017910dce62bfe985d0f991b

Joao Alves Sözleşme İmzaladı B_649352b666dfae9ef9b3220225b0f531

KAYNAK;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
* *

http://www.foruma.liyiz.biz

Joao Alves Sözleşme İmzaladı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön