ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
Onurr
Moderatör
Moderatör

Onurr

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  Img_left250/250Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  Img_left250/250Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  Empty_bar_bleue  (250/250)

Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  Vide
MesajKonu: Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  EmptyPerş. Ağus. 26 2010, 23:15

* *
Bugun Liviv Maçını izledim. Ve artık pes ettim. Bu sezon gs'ın bütün maçlarını izledim ancak hiçbir hırs,mücadele göremedim.Şahsen bir galatasarylı olarak renkdaşlarıma soruyorum: Ne olucak bu galatasarayın hali ?
* *

*
M3hm3t©
Moderatör
Moderatör

M3hm3t©

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Paylasımcılık:

Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  Vide
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali  EmptyPtsi Ağus. 30 2010, 21:19

* *
Galip geldiğimiz Eses Maçıda dahil bende tüm maçlarını izledim.takım felaket RUH Yok! Başlarda neler düşünüyorduk, Hatta seyrantepeden kombine almayı düşünüyordum sene başında. ama boyle giderse ancak 3-5 maça ancak giderim. sonuçta gidip, ayhanı izlemek için okadar para verilmez. yada ne bileyim, misimovic, annan emana içinde verilmez. Büyük ihtimal bu ayarda futbolcular gelecek. Futbol pazarını iyi bilirim, Biz Real madrid ayarından şuan ajax ayarının bile altına düştük. şuan ispanya 2. liginden real betis kadar birşeyiz...Adnan polat artık yeni stad taki rant ve rivadaki rant ı sağlayınca gider. onu bekliyor sanırım.
* *

http://www.foruma.liyiz.biz

Arkadaşlar ne olucak bu Galatasarayımızın Hali

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası