ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
D3ngsz
Moderatör
Moderatör

*
*

İtibar
Başarı Puanı:
Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor Img_left10/250Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor Empty_bar_bleue  (10/250)
Paylasımcılık:
Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor Img_left10/250Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor Empty_bar_bleue  (10/250)

Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor Vide
MesajKonu: Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor EmptyCuma Haz. 06 2008, 17:04

* *
Beşiktaş'ın ısrarla renklerine bağlamak istediği Vestel Manisaspor kaptanı Uğur İnceman, bonservis bedeli konusunda geri adım atmayan yöneticilerden anlayış bekliyor.

Almanya'dan 4,5 yıl önce transfer olduğu Vestel Manisaspor'daki misyonunu tamamladığını dile getiren başarılı futbolcu, "Beşiktaş'tan ciddi bir teklif aldım. İstanbul'a giderek hayatımda yeni bir sayfa açmak istiyorum. Lütfen önümü kapatmayın" diye konuştu.

Beşiktaş'ın kendisini geçen sezon da istediğini ancak mali konulardaki anlaşmazlık yüzünden transferinin gerçekleşmediğini hatırlatan tecrübeli oyuncu şöyle devam etti:

"Türkiye'de her futbolcu üç büyük takımda forma giymek ister. Manisaspor'a benden sonra gelen arkadaşlarımdan Hakan Balta Galatasaray'a, Holosko Beşiktaş'a, Selçuk Trabzonspor'a gitti. Artık sıra bana geldi. Yönetimin bonservis konusunda yardımcı olmasını bekliyorum."

Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor 5842_B_ugur-inceman002
* *

Uğur İnceman Beşiktaş'ı istiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası