ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

FABREGAS ÇARK ETTİ!..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
Admin
FABREGAS ÇARK ETTİ!.. Pb_admin_1247770169

Admin

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
FABREGAS ÇARK ETTİ!.. Img_left250/250FABREGAS ÇARK ETTİ!.. Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
FABREGAS ÇARK ETTİ!.. Img_left250/250FABREGAS ÇARK ETTİ!.. Empty_bar_bleue  (250/250)

FABREGAS ÇARK ETTİ!.. Vide
MesajKonu: FABREGAS ÇARK ETTİ!.. FABREGAS ÇARK ETTİ!.. EmptyPerş. Haz. 25 2009, 20:51

* *
FABREGAS ÇARK ETTİ!..

FABREGAS ÇARK ETTİ!.. 80883_1_090625203928

Hakkında Real Madrid’e gideceği iddiaları dolaşan İspanyol yıldız, yanlış anlaşıldığını ifade etti.

Arsenal’in yıldızı Cesc Fabregas, Real Madrid ile ilgili yaptığı açıklamalarla kafaları karıştırmıştı. Ailesinin Real Madrid’e gitmesine anlayış göstermesini beklediğini söyleyen oyuncu, şimdi de çark etti.

Goal.com'un haberine göre, İngilizce çevirinin yanlış yapıldığını ve bu yüzden de yanlış anlaşıldığını belirten Fabregas, Arsenal kulübünün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, “Arsenal’e olan bağlılığımı anlatmaktan dilimde tüy bitti fakat İspanyol medyasına yaptığım her açıklama, İngilizce’ye farklı bir şekilde çevriliyor ve bu da beni rahatsız ediyor”

“Bu yüzden de bir kez daha belirtmek isterim ki, aklımda Arsenal’den başka bir kulüp yok ve uzun yıllar böyle mükemmel bir kulüpte kalmak istiyorum” diye dert yandı.

2005 senesinden beri Arsenal’in kupa kaldıramadığına değinen ve artık buna bir son vermek istediğini kaydeden İspanyol yıldız, “Dört senedir herhangi bir kupa kazanamıyoruz ve evet bu beni çok sinirlendiriyor. Arsenal ile büyük başarılara imza atmak istiyorum”

“Takımımı oldukça fazla önemsiyorum ve onlara güveniyorum. Bu takımın kaptanı olmaktan ve formasını giymekten dolayı son derece gururluyum. Beni tek rahatsız eden şey, insanların benim söylediklerimi çarpıtarak aksettirmesi” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=80883
* *

http://www.tutkuradyo.ws.tc

FABREGAS ÇARK ETTİ!..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası