ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Karahan Online

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
Onurr
Moderatör
Moderatör

Onurr

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Karahan Online Img_left250/250Karahan Online Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:

Karahan Online Vide
MesajKonu: Karahan Online Karahan Online EmptyPerş. Tem. 02 2009, 04:54

* *
Arkadaslar Karahan Online diye bir oyun çıkmış gerçekten güzel . bir indiriyim dedim 2gb Very Happy benim de internet kotalı oldugu için indiremedim acaba rıp li fln 1 gb a indirebilrmiyiz ben beceremedim Smile
* *

*
Onurr
Moderatör
Moderatör

Onurr

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Paylasımcılık:

Karahan Online Vide
MesajKonu: Geri: Karahan Online Karahan Online EmptyPerş. Tem. 02 2009, 05:01

* *
oyunu merak edenler işte oyundaki karekterler...

Muhteşem Ejder

Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar. Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir. Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir. Temsilcisi – Kılıç Ustası Kurt-Han. Duygusuz ve kurnaz olan bu adam 22 yaşında Ejder Hakanı Oda-Han’ın Baş Eğitmeni konumuna gelmiştir. Oda-Han’ın da hocası olan Usta Yel-Han’ın son öğrencisidir.

Azimetli Yılan

Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.

Azgın Pars

Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler. Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi
yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak
çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur.

http://www.karahanonlineworld.com/
* *

Karahan Online

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası