ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
M3hm3t©
Moderatör
Moderatör

M3hm3t©

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) Img_left250/250ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) Img_left250/250ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) Empty_bar_bleue  (250/250)

ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) Vide
MesajKonu: ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) EmptyC.tesi Ağus. 08 2009, 01:46

* *
ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA!

haldun üstünel gene yaptı yapacagını.bir süper star daha galatasarayda.
yanlız bu transfer tribünleri dolduracak cinsten Very Happy
Daha adriana gelmeden galatasaraylı futbolcular ilk golü kimin atacagını Tartışıyor...

ADRIANA Foruma.forum7.biz muhabirine yaptıgı ilk ve özel açıklamalar şöyle;
Foruma muhabiri: Evet artık Galatasaraydasın Nasıl hissediyorsun.Buraya gelmendeki etken neydi
duygularını alalım.
ADRIANA:böyle büyük bir camia da yer almak çok güzel.çok grurlu ve onurluyum.
Gerçekten Burayı seçmemdeki amaç yönetimin verdiği destek ve uğraştı.
özellikle haldun çok uğraştı gece gündüz kapımın önünde kemanlarla şarkılar söyledi
sonunda bu sözleşmeyi imzalamak için geldim.
ForumA muhabiri: Peki Galatasaray taraftarı hakkında ne düşünüyorsun yada türkiye için
bir araştırman oldumu?
ADRIANA: Evet zaten acunun sayesinde Biliyordum.ancak iş ciddiye binip galatasaraya transfer söz konusu olunca hem taraftar hemde türkiyeyi biraz araştırdım.
gerçekten çok büyük bir taraftar ve çok ateşli bir taraftar.bende çok ateşliyim.bu cehenneme birde ben geldim rakiplerimiz yandı artık ayrıca tribünlerde ne kadar yakışıklı erkeğinde oldugunu biliyorum yaşadım.ayrıca tribünlerin dolması için her maçta özel showlarımda var....
ForumA muhabiri:Hmm.Ozaman hermaçta yaşadık desenize Smile peki Galatasaray klübünde başka ne gibi katkılarınız olacak?
ADRIANA: Tabi daha birçok planlarımız var haldunla. örn. GsDergisine Çıplak bikinili fotoğrafalr olsun.
kombine alanlarla yemeğe çıkmak olsun. ADRIANA formaları olsun iç giyim olsun.
ayrıca galatasaraylı bayanlarla altın günü olsun daha projemiz çok.
ForumA muhabiri: Ozaman HoşGeldin Türkiyeye....
ADRIANA:Teşekkürler.Telefon numaranı alabilirmiyim?
ForumA muhabiri: Buyrun 64646464

www.foruma.yetkin-forum.com ÖZel haberidir....
kaynak gösterilmeden kullanılamaz...

işte resmi siteden alınan görüntü;

ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) 59281303852160041269614

Not: Bu haber Gerçeği yansıtmamaktadır.Hepsi Kurmacadır Smile
www.foruma.yetkin-forum.com özel haberidir kaynak göstermeden kullanılamaz.
* *

http://www.foruma.liyiz.biz
*
Onurr
Moderatör
Moderatör

Onurr

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Paylasımcılık:

ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) Vide
MesajKonu: Geri: ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :) EmptyC.tesi Ağus. 08 2009, 02:33

* *
hehehe eline saglık cheers
* *

ADRIANA FRANCESCA LIMA GALATASARAYDA :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası