ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKAYIT OLGiriş yapGünün KonusuKayıt Ol
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ForumA Türkiyenin En Kaliteli Bilgi Paylaşım Sitesi... adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
forumA+
Sohbet | ForumA
Reklam Vermek için

Reklam vermek için: forumfa@hotmail.com

Www.Foruma.Forum7.Biz

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ A KALİTE FORUM SİTESİ....

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
M3hm3t©
Moderatör
Moderatör

M3hm3t©

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Img_left250/250Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Empty_bar_bleue  (250/250)
Paylasımcılık:
Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Img_left250/250Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Empty_bar_bleue  (250/250)

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Vide
MesajKonu: Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım EmptySalı Ocak 20 2009, 14:11

* *
Ulead Gif Animatör Programı

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ulead Gif Animatör programıyla animasyonlu farklı efektlerde yazı-banner
hazırlayabilirsiniz.
Bu programla hareketli Gif Animayon formatında yazılar hazırlamayı
anlatacağız.

Program menüsünden sırasıyla File-New sekmesini tıklıyoruz,karşımıza
aşağıdaki ekran çıkacak.Siz çalışmanızı hangi boyutlarda hazırlamak
istiyorsanız değişiklik yapabilirsiniz,ben default ayarda bırakıp 468x60 Pixel'de
bıraktım ayarı.Eğer arka planı (back-ground) transparan-renksiz bırakmak
isterseniz aşağıdaki ekranda gördüğünüz seçeneklerden Fully Transparent
seçeneğini seçili yapın.

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim18li

OK. butonuna tıklayınca karşımıza beyaz bir ekran çıkacak,biz hemen sol
menüden aşağıdaki resimde de gördüğünüz "T" işaretli butona basıp bu boş
ekrana yazmak istediğimiz yazımızı yazıyoruz.

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim27eq

Karşımıza çıkacak ekran aşağıdaki resimdeki gibi olacak,hemen boş-beyaz
bölüme yazımızı yazıyoruz,bu bölümde yazınızı kalınlaştırabilir-rengini
belirleyebilir-boyutunu azaltıp-çoğaltabilirsiniz.Yazımızı yazıp ekranda
gördüğünüz OK butonuna tıklıyoruz.

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim38zo

Şimdi program ekranında en altta "T" şeklinde gözüken "Add Banner Text"
butonuna tıklıyoruz

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim47vq

İşte işin en can alıcı noktasındayız ,açılan bu bölümde yazımıza dilediğimiz
efekti verebiliriz,bu işlemi aşağıdaki resimde gördüğünüz "Efekt" butonuna
tıklayıp açılan menüden çeşitli efekt seçeneklerinden dilediğimizi seçerek
yapacağız.Yine aynı resimde gördüğünüz "Neon" butonuna tıklayıp açılan
bölümdeki Neon yazısının yanındaki kutucuğu işaretli hale getirip yazımızın
çevresine parlak neon efekti verebiliriz.Bu bölümde karşınıza bir yazı metni
daha çıkacak bu yazının üzerine gelip mause'a basılı tutup sağa-sola ayar
yaparak diğer yazıyla aynı konuma getiriyoruz.

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim55kc

Üst resimde gördüğünüz "Start Preview" butonuna basıp çalışmanızın
önizlemesini yapabilirsiniz.Çalışmanızı tamamladıysanız aşağıdaki resimde
işaretli gözüken OK butonuna bastığınız zaman hemen hemen yanında size 2
seçenek verilecek,siz resimde gördüğünüz "create as İndividual Objects"
sekmesini tıklıyorsunuz.

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim65bo

Aşağıdaki resimde gördüğünüz,program ekranında en altta-soldaki Play
butonuna basıp yine çalışmanızı izleyebilirsiniz.

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim70uv

Artık çalışmanızı hareketli Gif Animasyon olarak kaydedebilirsiniz.{File-Save As-Gif File}

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Gifanim82ch

Örnek Bir Çalışma;

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Speeedy4

--------------------Etiket-------------
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Programlar Program İNDİR...
Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım
Resimli Anlatım Programlar - Resimler - Pictures
* *

http://www.foruma.liyiz.biz
*
Jady
Yeni Üye
Yeni Üye

Jady

*
*

Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Vide
MesajKonu: Geri: Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım EmptyÇarş. Mart 11 2009, 14:34

* *
lınk neden ßasa donuor ? yardımcı olaßılrmısınız ..
* *

*
suss
Yeni Üye
Yeni Üye

suss

*
*

MesajKonu: Geri: Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım EmptyÇarş. Ağus. 12 2009, 19:19

* *
yeni
* *

*
guerel
Yeni Üye
Yeni Üye

guerel

*
*

MesajKonu: Geri: Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım EmptySalı Mart 23 2010, 15:33

* *
tesekürler
* *

*
WizardofDarkNes
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

WizardofDarkNes

*

*

İtibar
Başarı Puanı:
Paylasımcılık:

MesajKonu: Geri: Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım Ulead Gif Animatör Programını İNDİR - Banner , Resim Yazi yazmak - Resimli Anlatım EmptyCuma Eyl. 03 2010, 16:55

* *
tesekürler
* *

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası